I advent 2021 2

Községünk adventi koszorúján felragyogott az első adventi gyertya fénye, melyet Támba Borbála képviselő asszony és Buzák Zsolt alpolgármester úr gyújtottak meg. Lisovszki Tamás polgásmerter úr osztotta meg az egybegyűltekkel adventi gondolatait, majd Sári András plébános úr áldotta meg a koszorút. A római katolikus gyülekezet adott gyünyörű ünnepi műsort verssel, énekkel, valamint Sári András plébános úr adventi gondolatait hallgathattuk meg. Találkozzunk jövő vasárnap is községünk Főterén, Nyírbogdány Község Önkormányzat Képviselő testülete szeretettel vár minden kedves nyírbogdányi lakost a második adventi gyertya meggyújtására is december 5-én.

Áldott adventet, békés várakozást Mindenkinek!

Kapcsolat

Nyírbogdány Község Önkormányzata
4511 Nyírbogdány, Kéki utca 2.
Tel.: +36 42 532 423
        +36 20 523 9410
onkormanyzatkukacnyirbogdany.hu
www.nyirbogdany.hu

facebook icon  youtube icon  Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

Weboldalunk sütiket használ a felhasználói élmény fokozása érdekében. Az oldal használatával Ön beleegyezik a cookie-k (sütik) alkalmazásába. Amennyiben nem egyezik bele, kérem zárja be az oldalt. Adatkezelési tájékoztató