Menu

don2

A Kemecse város felől 2022. február 13-án (vasárnap) településünkre érkező emlékmenetet a Nyírbogdány településjelző táblánál szeretnénk fogadni a Dózsa György utca végén, előreláthatólag 10 órakor. Kérjük, aki tud, ebben az időben csatlakozzon a menethez, hogy együtt érkezhessünk meg az emlékműhöz, majd a megemlékezést követően az emlékműtől kísérjük tovább a menetet Kék község felé a településünk végét jelző tábláig.

Választás 2024

NVI hirdetmeny 2024

Interaktív térképünk

nagyterkep 2020

MFP

Nyertes pályázatok

Családbarát munkahely lett Önkormányzatunk

 Csaladbarat hely logo

Tanúsítvány családbarát hely

 

NYIRBOGDANY 800

településvédelem

Nyírbogdány DALA

E-ügyintézés

e ugyintezes

booked.net

Kapcsolat

Nyírbogdány Község Önkormányzata
4511 Nyírbogdány, Kéki utca 2.
Tel.: +36 42 532 423
        +36 20 523 9410
onkormanyzatkukacnyirbogdany.hu
www.nyirbogdany.hu

facebook icon  youtube icon  Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

Weboldalunk sütiket használ a felhasználói élmény fokozása érdekében. Az oldal használatával Ön beleegyezik a cookie-k (sütik) alkalmazásába. Amennyiben nem egyezik bele, kérem zárja be az oldalt. Adatkezelési tájékoztató