facebook icon

youtube icon

google icon

Wikipedia logo

 

 

 

 

egeszsegugyi dolgozok 6

Nyírbogdány Község Önkormányzat Képviselő Testületének döntése értelmében Semmelweis-nap, a magyar egészségügy napja (július 01.) alkalmából elismerő oklevelek átadására került sor településünkön.

Az itt dolgozó védőnő, háziorvos, fogorvos, gyógyszerész és a velük együtt dolgozó egészségügyi munkatársak a koronavírus-járvány idején tanúsított helytállásuk, valamint ezen időszak alatt nyújtott kiemelkedő, munkaköri kötelességeiket meghaladó tevékenységeik és folyamatos szolgáltatásaik elismerése jeléül vettek át Díszoklevelet Nyírbogdány polgármesterétől. Az oklevél mellé településünk jegyzője és a képviselő testület tagjai közreműködésével egy-egy ajándékkosár is átadásra került!

Az ünnepségen megköszöntük az elmúlt hónapok áldozatos munkáját, a pandémia alatt végzett tevékenységüket, hiszen ezen időszak alatt, ha nem is a megszokott módon, de az egészségügyi szolgáltatások mindenki számára elérhetőek voltak!

Nyírbogdány Község lakossága nevében köszönjük a munkát, a kitartást!

Köszönet minden egészségügyi dolgozónak, aki az elmúlt hónapokban kitartásáról és elkötelezettségéről tett bizonyságot mindannyiunk érdekében!
Köszönjük!

Interaktív térképünk

nagyterkep 2020

Magyar Falu Program

MFP logo 500

Családbarát munkahely lett Önkormányzatunk

Csaladbarat logo

NYIRBOGDANY 800

településvédelem

Nyírbogdány DALA

E-ügyintézés

e ugyintezes

booked.net

Önkormányzati választások 2019

választási.embléma

Kapcsolat

Nyírbogdány Község Önkormányzata
4511 Nyírbogdány, Kéki utca 2.
Tel.: +36 42 532 423
        +36 20 523 9410
onkormanyzatkukacnyirbogdany.hu
www.nyirbogdany.hu

facebook icon  youtube icon  Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

Weboldalunk sütiket használ a felhasználói élmény fokozása érdekében. Az oldal használatával Ön beleegyezik a cookie-k (sütik) alkalmazásába. Amennyiben nem egyezik bele, kérem zárja be az oldalt. Adatkezelési tájékoztató