facebook icon

youtube icon

google icon

Wikipedia logo

 

 

 

 

Menu

Advent 2

Advent második vasárnapján községünk adventi koszorúján is felragyogott a második, a reményt szimbolizáló gyertya fénye. A második gyertyát Lisovszki Tamás polgármester és Támba Borbála önkormányzati képviselő gyújtotta meg.
A Kazinczy Ferenc Baptista Óvoda, Általános és Alapfokú Művészeti Iskola tanulóinak gyönyörű műsorát követően Sári András plébános úr és Szabados Viktor parókus úr szolgálata következett. A görög-és római katolikusok énekkel, verssel tették még meghittebbé az adventi gyertyagyújtást.

Találkozzunk a jövő héten is, advent harmadik vasárnapján Nyírbogdány adventi koszorújánál községünk főterén.

Áldott várakozást Nyírbogdány minden lakójának!

Választás 2024

NVI hirdetmeny 2024

Interaktív térképünk

nagyterkep 2020

MFP

Nyertes pályázatok

Családbarát munkahely lett Önkormányzatunk

 Csaladbarat hely logo

Tanúsítvány családbarát hely

 

NYIRBOGDANY 800

településvédelem

Nyírbogdány DALA

E-ügyintézés

e ugyintezes

booked.net

Kapcsolat

Nyírbogdány Község Önkormányzata
4511 Nyírbogdány, Kéki utca 2.
Tel.: +36 42 532 423
        +36 20 523 9410
onkormanyzatkukacnyirbogdany.hu
www.nyirbogdany.hu

facebook icon  youtube icon  Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

Weboldalunk sütiket használ a felhasználói élmény fokozása érdekében. Az oldal használatával Ön beleegyezik a cookie-k (sütik) alkalmazásába. Amennyiben nem egyezik bele, kérem zárja be az oldalt. Adatkezelési tájékoztató