Menu

Napokon belül újabb komoly beruházás kezdődik településünkön. Március 31-én megtörtént a munkaterület átadása a Kiss-Tel Kft. mint kivitelező részére. A Magyar Telekom beruházásában optikai kábel kiépítésére kerül sor településünkön! A beruházó és a kivitelező tájékoztatása szerint a beruházás a település egész területére vonatkozik, nem lesznek kimaradó utcák! A kábel többnyire a meglévő oszlopokra lesz szerelve, de lesz, ahol új oszlopok kerülnek elhelyezésre, bizonyos területeken földkábel fektetését végzi majd a kivitelező! A munkálatok során adódó kisebb kellemetlenségek miatt kérem a lakosság türelmét és együttműködését!

A munkálatok előreláthatóan 2-3 hónapig tartanak.

A munkálatok során felmerülő esetleges problémák miatt forduljanak bizalommal a Polgármesteri Hivatalhoz!

Lisovszki Tamás
Polgármester

Választás 2024

NVI hirdetmeny 2024

Interaktív térképünk

nagyterkep 2020

MFP

Nyertes pályázatok

Családbarát munkahely lett Önkormányzatunk

 Csaladbarat hely logo

Tanúsítvány családbarát hely

 

NYIRBOGDANY 800

településvédelem

Nyírbogdány DALA

E-ügyintézés

e ugyintezes

booked.net

Kapcsolat

Nyírbogdány Község Önkormányzata
4511 Nyírbogdány, Kéki utca 2.
Tel.: +36 42 532 423
        +36 20 523 9410
onkormanyzatkukacnyirbogdany.hu
www.nyirbogdany.hu

facebook icon  youtube icon  Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

Weboldalunk sütiket használ a felhasználói élmény fokozása érdekében. Az oldal használatával Ön beleegyezik a cookie-k (sütik) alkalmazásába. Amennyiben nem egyezik bele, kérem zárja be az oldalt. Adatkezelési tájékoztató