Menu

viragos video

A 2021. augusztus 20-án megtartott Falunapi rendezvényen átadásra kerültek a Virágos Nyírbogdány környezetszépítő verseny elismerő díjai. A Virágos Nyírbogdány pályázatra beérkezett jelentkezőkről elmondhatjuk,hogy szeretik a virágokat, s szívügyünknek tekintik a részvételt, a község szépítését, díszítését. Mert a virágok a legszebb díszítő elemek. A velük való foglalatosság sok munkát, befektetést kíván. Szeretnénk megköszönni, hogy részt vettek, s megmutatták kertjeiket.

13 egyéni és 2 intézmény pályázat érkezett.

A zsűri nehéz helyzetben volt, szerették volna mindenki munkáját elismerni, mert sok szép virágoskertet láthattak. Figyelembe vették, hogy milyen, s mennyi virágot gondoznak naponta, télen teleltetik, hogy tavasszal újra virágba borulhassanak. Örömmel tapasztalták, hogy arra is figyeltek a nevezők, hogy a bezárt kapuk előtt is legyen virág, ami hozzájárul a községünk szépítéséhez. A korábbi évek győztesei, helyezettjei az idén is megmutatták csodálatos kertjeiket, amelyek semmit nem veszítettek pompájukból az elmúlt években. A zsűri különdíjakkal jutalmazta a kitartó munkát. Akik nem részesültek külön díjazásban, ne csüggedjenek, hiszen jövőre is lesz verseny és megmutathatják gyönyörű kertjeiket. Az Önkormányzat köszöni mindenkinek, hogy nevezett a versenyre, köszönjük, hogy ennyit tesznek a környezetünkért.
Gratulálunk és elismerésünket fejezzük ki ezért Mindenkinek!

A környezetszépítő versenyben:

I. helyezést ért el Székely Gáborné
II. helyezést ért el Molnár Julianna
III. helyezést ért el Zelenák Józsefné

Különdíjban részesültek: Dókus Ernőné, Kovács Ferencné

Intézmény kategóriában megosztott I. hellyel jutalmazta a zsűri a Kazinczy Ferenc Baptista Általános Iskola, Óvoda és Alapfokú Művészetoktatási Intézményt és a Római Katolikus Egyházközséget.

Választás 2024

NVI hirdetmeny 2024

Interaktív térképünk

nagyterkep 2020

MFP

Nyertes pályázatok

Családbarát munkahely lett Önkormányzatunk

 Csaladbarat hely logo

Tanúsítvány családbarát hely

 

NYIRBOGDANY 800

településvédelem

Nyírbogdány DALA

E-ügyintézés

e ugyintezes

booked.net

Kapcsolat

Nyírbogdány Község Önkormányzata
4511 Nyírbogdány, Kéki utca 2.
Tel.: +36 42 532 423
        +36 20 523 9410
onkormanyzatkukacnyirbogdany.hu
www.nyirbogdany.hu

facebook icon  youtube icon  Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

Weboldalunk sütiket használ a felhasználói élmény fokozása érdekében. Az oldal használatával Ön beleegyezik a cookie-k (sütik) alkalmazásába. Amennyiben nem egyezik bele, kérem zárja be az oldalt. Adatkezelési tájékoztató