Menu

Az elmúlt napokban meghozott kormányzati döntések bizonyára mindenki számára ismertek, ezennel szeretném felhívni mindenki figyelmét a szabályok fontosságára és betartására! A kormányzat döntései egyértelművé teszik az intézkedések végrehajtását. Kérem ezeket mindenki maradéktalanul vegye figyelembe és tartsa is be!

A kormány döntéseivel összhangban a településünket érintően az alábbiakról tájékoztatom a lakosságot:
Az első és legfontosabb, hogy a lehető legkevesebb személyes találkozás történjen a lakosság tagjai között. Aki teheti maradjon otthon és csak szükség esetén menjen közösségbe.

A kijárási tilalomra és a maszk viselésre vonatkozó szabályokat maradéktalanul tartsa be mindenki, mert az egészség védelmén túl, komoly szankciókat von maga után a szabályok megszegése.

A Községi Könyvtár és Művelődési Ház a mai naptól 30 napra szünetelteti könyvtári tevékenységeit. A művelődési házban, a közösségi házban mindenfajta közösségi tevékenység, rendezvény megtartása felfüggesztésre kerül. Szükség esetén az alábbi elérhetőségeken kereshetik munkatársainkat: 06-42/232-424, Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

A könyvtári tevékenység szüneteltetése érinti az ott nyújtott és személyes érintkezést feltételező egyéb szolgáltatások szüneteltetését is, mint pl. fénymásolás, szkennelés stb. Javaslom, hogy ezen szolgáltatást igénybe venni nem tudó lakosok használják a mobil telefonjukat és fényképet készítsenek azokról az iratokról, melyet fénymásolni vagy beszkennelni akartak és fényképként küldjék az ügyintézési helyre. Mivel a veszélyhelyzet ideje alatt minden közigazgatási szerv esetében az elektronikus kapcsolattartás az előírás.

A Polgármesteri Hivatalt elsősorban telefonon és e-mailben keressék, a személyes ügyfélfogadást csak rendkívüli, halaszthatatlan esetben vegyék igénybe előzetes telefonos egyeztetés alapján! Az ügyfelek a beadványaikat elektronikus úton, illetve a hivatal épülete előtt elhelyezett postaládán keresztül nyújthatják be. Elérhetőségek: 06-42/532-423, Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

A Polgármesteri Hivatal a veszélyhelyzet ideje alatt, fertőzésveszély kockázatát csökkentő ún. érintésmentes, érintkezés nélküli kézbesítési módot alkalmazza a személyes átvételt igénylő hivatali küldeményeknél. Ez azt jelenti, hogy a hivatali kézbesítő az aláírandó leveleket a levélszekrénybe kézbesítheti anélkül, hogy a címzettel találkozna. Az ilyen érintkezésmentes „fontosabb” küldemények kézbesítésének ténye minden esetben rögzítésre kerül. Kérem, hogy a posta ládáikat nézzék gyakrabban, illetve a hiányzó postaládákat vagy levelek elhelyezésére alkalmas egyéb eszközöket a kerítésre jól látható helyen elhelyezni szíveskedjenek.
A Hivatallal való kapcsolattartás leggyorsabb és biztonságosabb módjaként javaslom adják meg értesítési címként az elektronikus email címüket a hivatali ügyintézéshez használt nyomtatványokon.
A védőnő és a családsegítő szolgálat rendkívüli és halaszthatatlan ügyben tart személyes tanácsadást és családlátogatást, kérem a lakosságot, hogy a munkatársakkal telefonon egyeztessenek és tartsák a kapcsolatot a megszokott módokon. Védőnő: 06-42/232-513, Családsegítő:06-42/232-430

A község ravatalozóiban, temetések alkalmával, a kormányrendelet szerint maximum 50 fő vehet részt. Kérem, hogy a temetéseken a személyes kontaktussal járó részvétnyilvánítást mellőzzék. Minden döntés és intézkedés az Önök és a településen élők érdekében és védelmében történik. Kérem, hogy legyenek türelmesek és együttműködőek úgy, ahogy ezt az elmúlt hónapokban is tették. A településen élő fertőzöttek és karanténban lévő személyek a karanténra vonatkozó szabályokat tartsák be, saját és mindannyiunk érdekében! Településünk közterületein a maszk használata nem kötelező!

Kitartást és jó egészséget kívánok mindenkinek!

Lisovszki Tamás
Polgármester

Választás 2024

NVI hirdetmeny 2024

Interaktív térképünk

nagyterkep 2020

MFP

Nyertes pályázatok

Családbarát munkahely lett Önkormányzatunk

 Csaladbarat hely logo

Tanúsítvány családbarát hely

 

NYIRBOGDANY 800

településvédelem

Nyírbogdány DALA

E-ügyintézés

e ugyintezes

booked.net

Kapcsolat

Nyírbogdány Község Önkormányzata
4511 Nyírbogdány, Kéki utca 2.
Tel.: +36 42 532 423
        +36 20 523 9410
onkormanyzatkukacnyirbogdany.hu
www.nyirbogdany.hu

facebook icon  youtube icon  Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

Weboldalunk sütiket használ a felhasználói élmény fokozása érdekében. Az oldal használatával Ön beleegyezik a cookie-k (sütik) alkalmazásába. Amennyiben nem egyezik bele, kérem zárja be az oldalt. Adatkezelési tájékoztató