Menu

kormanyablakbusz

A Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Kormányhivatal Kemecsei Járási Hivatala 2020. március hónapjában mobil kormányablakát a településünkre hozza. A mobil kormányablak egy speciálisan kiépített kisbusz, amelyben a kormánytisztviselők megfelelő informatikai eszközökkel tudják a hozzá forduló ügyfelek részére a személyi okmányok cseréje, pótlása (személy igazolvány, útlevél, jogosítvány, lakcímkártya) ügyintézéseit ellátni. Továbbá a helyszínen lehet ügyfélkapu létrehozásához, aktiválásához segítséget kérni, valamint ott helyben leadni járási hivataloknál intézhető szociális ügyek iratait, kérelmeit.

A mobil kormányablak 4 alkalommal, keddi napokon lesz a településünkön megtalálható, 2 esetben a Gyártelepen, 1-1-esetben a Polgármesteri Hivatal parkolójában és a Sion Idősek Otthonának udvarán.


MOBIL KORMÁNYABLAK BUSZ NYÍRBOGDÁNYI ÜGYFÉLFOGASÁSA 2020. MÁRCIUS HÓNAPBAN:

  • 2020. március 03. (kedd) : 12:00-14:00 ( Gyártelep Közösségi Ház előtt)
  • 2020. március 10. (kedd) : 13:00-15:00 (Nyírbogdány Község Polgármesteri Hivatal Parkolója)
  • 2020. március 17. (kedd) : 12:00-14:00 ( Gyártelep Közösségi Ház előtt)
  • 2020. március 24. (kedd) :  9:00-12:00 (SION Idősek Otthona)

Kérjük a tisztelt lakosságot, hogy használják ki a mobil kormányablak helybeni segítségét, mellyel időt és pénzt tudnak megtakarítani azzal, hogy nem kell beutazniuk a távolabbi kormányablakokhoz, okmányirodához.

Nyírbogdány, 2020. február 27.

Lisovszki Tamás
polgármester

Választás 2024

NVI hirdetmeny 2024

Interaktív térképünk

nagyterkep 2020

MFP

Nyertes pályázatok

Családbarát munkahely lett Önkormányzatunk

 Csaladbarat hely logo

Tanúsítvány családbarát hely

 

NYIRBOGDANY 800

településvédelem

Nyírbogdány DALA

E-ügyintézés

e ugyintezes

booked.net

Kapcsolat

Nyírbogdány Község Önkormányzata
4511 Nyírbogdány, Kéki utca 2.
Tel.: +36 42 532 423
        +36 20 523 9410
onkormanyzatkukacnyirbogdany.hu
www.nyirbogdany.hu

facebook icon  youtube icon  Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

Weboldalunk sütiket használ a felhasználói élmény fokozása érdekében. Az oldal használatával Ön beleegyezik a cookie-k (sütik) alkalmazásába. Amennyiben nem egyezik bele, kérem zárja be az oldalt. Adatkezelési tájékoztató