Napokon belül újabb komoly beruházás kezdődik településünkön. Március 31-én megtörtént a munkaterület átadása a Kiss-Tel Kft. mint kivitelező részére. A Magyar Telekom beruházásában optikai kábel kiépítésére kerül sor településünkön! A beruházó és a kivitelező tájékoztatása szerint a beruházás a település egész területére vonatkozik, nem lesznek kimaradó utcák! A kábel többnyire a meglévő oszlopokra lesz szerelve, de lesz, ahol új oszlopok kerülnek elhelyezésre, bizonyos területeken földkábel fektetését végzi majd a kivitelező! A munkálatok során adódó kisebb kellemetlenségek miatt kérem a lakosság türelmét és együttműködését!

A munkálatok előreláthatóan 2-3 hónapig tartanak.

A munkálatok során felmerülő esetleges problémák miatt forduljanak bizalommal a Polgármesteri Hivatalhoz!

Lisovszki Tamás
Polgármester

Interaktív térképünk

nagyterkep 2020

Magyar Falu Program

MFP logo 500

Családbarát munkahely lett Önkormányzatunk

Csaladbarat logo

NYIRBOGDANY 800

településvédelem

Nyírbogdány DALA

E-ügyintézés

e ugyintezes

booked.net

Önkormányzati választások 2019

választási.embléma

Kapcsolat

Nyírbogdány Község Önkormányzata
4511 Nyírbogdány, Kéki utca 2.
Tel.: +36 42 532 423
        +36 20 523 9410
onkormanyzatkukacnyirbogdany.hu
www.nyirbogdany.hu

facebook icon  youtube icon  Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

Weboldalunk sütiket használ a felhasználói élmény fokozása érdekében. Az oldal használatával Ön beleegyezik a cookie-k (sütik) alkalmazásába. Amennyiben nem egyezik bele, kérem zárja be az oldalt. Adatkezelési tájékoztató